Extremity Folder Locker Free

Dosya ve Klasör Şifreleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.32 MB
  • Version 2.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Extremity Software
Dosya ve Klasör Şifreleme Programı

Extremity Folder Locker Free; kullanımı kolay bir yazılım olup istediğiniz dosya ve klasörlere kilit uygulayarak sizden başka hiçbir kullanıcının erişimini engellemektedir.

Şifre kullanarak istediğiniz dosya veya klasörü kilitlediğiniz için şifreyi bilmeyen kullanıcıların erişimlerini engellemiş olursunuz.Extremity Folder Locker Free uygulaması sadece kilitli dosyayı açmayı engellemekle kalmayıp kilitli dosyaları taşıma, kopyalama, silme vb. hiçbir işlemin gerçekleştirilmesine izin vermemektedir. Bu sayede Extremity Folder Locker Free ile verilerinizin çalınması, silinmesi ve kaybolması gibi sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Oluşturduğunuz şifreyi unutma ihtimalinden korkuyorsanız Extremity Folder Locker Free bu konuda kullanıcılarına şifreyi hatırlatıcı gizli bir soru bölümü barındırmaktadır. Sürükle bırak desteği mevcut olan Extremity Folder Locker Free ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.

Türkçe dil desteği bulunan yazılımın sade arayüzü her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap ederek kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Daha Fazla Göster
Extremity Folder Locker Free indir